Akut nedbrud?
Virker dit gasfyr eller din varmepumpe ikke?

Ring til os på
70 10 15 50
(1.okt-30.apr) Alle dage 7.30-22
(1.maj-30.sep) Man-tor 7.30-16. Fre 7.30-15.30
Meld din fejl via e-mail her

Organisation – Gastech-Energi

Strukturen i organisationen

Strukturen i vores organisation er bevidst gjort så flad som muligt. Det sikrer en hurtig og effektiv kontakt mellem vores salgs- og serviceafdelinger og markedet. Det er samtidig en struktur, som sikrer optimalt samarbejde og kontakt på tværs af afdelingerne til glæde for først og fremmest vores kunder.

Boligservice Telefon E-mail
Kundecenter 7010 1550 boligservice@gastech.dk
Fejlmelding 7010 1550 fejlmelding@gastech.dk
Teknisk support 7010 1550 fejlmelding@gastech.dk
Industriservice Telefon E-mail
Kundecenter 7010 1570 industriservice@gastech.dk
Salg Telefon E-mail
Serviceaftale (bolig) 7010 1550 boligservice@gastech.dk
Serviceaftale (industri) 7010 1570 industriservice@gastech.dk
Boligopvarmning 8742 5959 salg@gastech.dk
Brændere 8742 5979 i-salg@gastech.dk
Styring, regulering m.m 8742 5979 i-salg@gastech.dk
Strålevarme 8742 5979 salg@gastech.dk
Måleteknik 8742 5979 maaleteknik@gastech.dk
Marketing 8742 5959 salg@gastech.dk
Logistik 8742 5969 logistik@gastech.dk
Økonomi 7010 1540 oko@gastech.dk
Kursusafdeling 8742 5959 kursus@gastech.dk
Ledelse E-mail
Adm. direktør Per Langkilde pl@gastech.dk
Servicedirektør Kim B. Hansen kbh@gastech.dk
Kvalitetschef Michael Westergaard mw@gastech.dk
Økonomichef Kim B. Hansen kbh@gastech.dk
Logistikchef  Thomas Kiel Nielsen  tkn@gastech.dk
Intern salgsleder Casper Ejland cae@gastech.dk
Afdelingschef industri Britta K. Alstrup bka@gastech.dk
HR/regnskabschef Oksana Sørensen oks@gastech.dk
Controller Kasper Lynge Kibsgaard klk@gastech.dk

Gastech-Energi A/S

Hovedkontor
Sindalsvej 8
8240 Risskov

Sjællandsafdeling
Vallensbækvej 18 F
DK-2605 Brøndby

Telefon: +45 7010 1540
Telefax: +45 8742 5900
E-mail: info@gastech.dk
CVR: DK15742984

Comments are closed.