Organisation – Gastech-Energi

Strukturen i organisationen

Strukturen i vores organisation er bevidst gjort så flad som muligt. Det sikrer en hurtig og effektiv kontakt mellem vores salgs- og serviceafdelinger og markedet. Det er samtidig en struktur, som sikrer optimalt samarbejde og kontakt på tværs af afdelingerne til glæde for først og fremmest vores kunder.

Gastech-Energi organisationsdiagram

 

BoligserviceTelefonE-mail
Kundecenter7010 1550boligservice@gastech.dk
Fejlmelding7010 1550fejlmelding@gastech.dk
Teknisk support7010 1550fejlmelding@gastech.dk
IndustriserviceTelefonE-mail
Kundecenter7010 1570industriservice@gastech.dk
SalgTelefonE-mail
Serviceaftale (bolig)7010 1550boligservice@gastech.dk
Serviceaftale (industri)7010 1570industriservice@gastech.dk
Boligopvarmning8742 5959salg@gastech.dk
Brændere8742 5979i-salg@gastech.dk
Styring, regulering m.m8742 5979i-salg@gastech.dk
Strålevarme8742 5979salg@gastech.dk
Måleteknik8742 5979maaleteknik@gastech.dk
Marketing8742 5959salg@gastech.dk
Logistik8742 5969logistik@gastech.dk
Økonomi7010 1540oko@gastech.dk
Kursusafdeling8742 5959kursus@gastech.dk
LedelseE-mail
Adm. direktørPer Langkildepl@gastech.dk
ØkonomidirektørKarin W. Pedersenkwp@gastech.dk
KvalitetschefMichael Westergaardmw@gastech.dk
ØkonomichefKim B. Hansenkbh@gastech.dk
Logistikchef Thomas Kiel Nielsen tkn@gastech.dk
SalgscontrollerCasper Ejlandcae@gastech.dk
IngeniørBritta K. Alstrupbka@gastech.dk

Gastech-Energi A/S

Sindalsvej 8
DK-8240 Risskov

Sjællandsafdeling
Vallensbækvej 18 F
DK-2605 Brøndby

Telefon:
Telefax:
E-mail:
CVR-nummer:
+45 7010 1540
+45 8742 5900
info@gastech.dk
DK15742984